piątek, 18 grudnia 2015

Samochody z USA -CD

Witam,

Ciąg dalszy informacji o samochodach z USA.
Dziś chciałbym napisać kilka informacji dla osób, które chcą sprowadzić auto ze Stanów.

Często widzimy ogłoszenie z rażąco niską ceną zdarza się, że jest to 20% ceny rynkowej.
Nasza euforia mija w momencie kiedy usłyszymy jakie koszty musimy doliczymy do auta, żeby znalazło się u  nas na podwórku.
Zakładając,że kupujemy auto za 15 tyś dolarów to musimy dodać koszty transportu i opłaty celno-skarbowe, około 10 tyś dolarów. :(Oczywiście musimy naprawić sprowadzone auto, jak wcześniej wspominałem 95 % samochodów jest uszkodzonych lub po kradzieży.

Jest jeszcze jeden minus. Długi czas oczekiwania na zakupione auto.
Kupując auto blisko zachodniego wybrzeża, może zdarzyć się, że będziemy czekać na samochód nawet trzy miesiące, co nie znaczy, że jak kupimy samochód po drugiej stronie USA to będziemy go mieli w tydzień, niestety także będziemy czekali na auto około półtora miesiąca.

Na zakończenie dodam, jak zdecydujemy się upić i sprowadzić samochód z Ameryki wybierzmy sprawdzoną firmę z dobrymi piniami. Jest wielu nieuczciwych pośredników. 

Zapraszam na nasze str. http://www.auta7.pl/
                                       http://www.autoskup7.pl/
                                       http://auto-planeta.pl/

1 komentarz:

  1. Jeśli chodzi o samochód, to ja swojego nie mam - przeważnie korzystam z wynajmu i uważam, że taka opcja jest w obecnych czasach korzystna. Tym bardziej jeśli mowa tutaj o samochodach wysokiej klasy. Mogę polecić VIP Limuzyny - to profesjonaliści w swoim fachu.

    OdpowiedzUsuń